Sven Versteeg blijft verbazen…..nu met ‘Deel met mij’

Als er één zanger is die in korte tijd grote stappen heeft gemaakt, dan is dat Sven Versteeg. Hij hoopt dat de liefhebbers van de Nederlandstalige muziek zijn nieuwe single ‘Deel met mij’ mooi vinden en kracht putten uit de tekst. Sven laat weten dat hij twee jaar geleden de demo kreeg aangeboden door Billy Dans en kort daarop de studio indook om het lied op te nemen. Hij was vanaf het begin ‘verliefd’ op het nummer, maar vond het op dat moment nog geen geschikt moment om uit te brengen en bleef op ‘de plank’ liggen’…..tot een paar weken geleden.‘Door de huidige situatie en alle ellende rond het Coronavirus leek het ons een goed idee om juist nu het nummer uit te brengen en te delen. Ik heb nog nooit een liedje gemaakt dat zo dicht bij mezelf staat. De tekst is geschreven door Billy Dans en Jamie Snoek. De oorspronkelijke productie lag in handen van Billy Dans en Jurgen Perier. Jan Rooymans heeft de vocalen van het mooie liefdesliedje opnieuw opgenomen en geproduceerd. Dat veel instrumenten life zijn ingespeeld is duidelijk te horen’, glundert Sven.Vanwege de huidige maatregelen m.b.t. het Coronavirus ging Sven in conclaaf met clipproducent Thijs Aldenzee om de mogelijkheden te bespreken om clip te maken. ‘Op een groot terrein in Amsterdam hebben we met gepaste afstand van elkaar toch nog mooie beelden geschoten. Normaal gesproken is er een heel team aanwezig. In dit geval waren we maar met z’n tweeën. Toch ben ik zeer tevreden over het resultaat’, meldt Sven.De single ‘Deel met mij’ is verkrijgbaar vanaf vrijdag 1 mei 2020 is legaal te downloaden via de bekende platforms.

Plaats een reactie